wtryskownia Święcińscy – producent form wtryskowych                  wtryskownia Święcińscy – producent form wtryskowych

Nasza kompleksowa oferta obejmuje produkcję tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania i termoformowania próżniowego. Zapewniamy obsługę całego zlecenia – począwszy od zaprojektowania formy wtryskowej i jej wykonania, poprzez przeprowadzenie prób zakończonych akceptacją wyrobu przez Klienta, aż po produkcję tych wyrobów. Możemy zagwarantować naszym Klientom poufność prac i pełną kontrolę nad projektami.

Przy produkcji elementów z tworzy sztucznych korzystamy zarówno z własnych form, jak i tych powierzonych nam przez zewnętrznych partnerów. Wykonujemy tworzywa w każdej ilości i w dowolnym kolorze. Naszym atutem jest kompleksowa wiedza na temat zastosowania i właściwości surowców, które pozyskujemy od zaufanych dostawców z kraju i zagranicy.

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców o dużych kwalifikacjach i doświadczeniu. Możemy rozwiązać każdy problem z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych, termoformowania i frezowania.

Nasze Produkty

Produkty Firma R&S oprócz stałej współpracy z kooperantami oferuje własne produkty, które trafiają do branży budowlanej na rynek krajowy jak i europejski. Zamieszczamy szczegółowe informacje o każdym produkcie, wraz z opisem i specyfikacją techniczną.

Park Maszynowy

Dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym o zróżnicowanych parametrach zapewniających możliwości szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy.

W skład parku maszynowego wchodzą wtryskarki do tworzyw sztucznych oraz szereg nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych do produkcji:


 wtryskarki do tworzyw sztucznych 1. Wtryskarki o siłach zwarcia od 20 do 600 ton i gramaturze wtrysku do 1500 gram. Wtryskarki wyposażone są
      w liczne peryferia, takie jak podajniki, centralne chłodzenie, suszarki, które przyspieszają i usprawniają proces  
      produkcji.

  2. Termoformierka próżniowa – wymiar roboczy stołu 1000 x 2000.

  3. Ploter frezujący - wymiar roboczy stołu 2000 x 3000.