wtryskownia Święcińscy – producent form wtryskowych                  wtryskownia Święcińscy – producent form wtryskowych

Oferujemy kompleksową usługę produkcji detali z tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania i termoformowania próżniowego. Od projektu wyrobu, poprzez projekt formy, wykonanie formy, przeprowadzenie prób zakończonych akceptacją wyrobu przez Klienta, po produkcję tych wyrobów. Zapewnia to poufność prac i kontrolę nad powierzonymi projektami.

Produkujemy elementy z tworzyw sztucznych zarówno na własnych formach jak i na narzędziach powierzonych przez zewnętrznych partnerów, w dowolnych ilościach i w każdym kolorze tworzywa. Posiadamy ogromną wiedzę na temat surowców, ich zastosowania i właściwości, dzięki czemu od kilku lat mamy stałą listę zaufanych dostawców-producentów krajowych i zagranicznych.

Firmę tworzy wyszkolony, doświadczony i odpowiedzialny zespół pracowników, który potrafi rozwiązać każdy problem z dziedziny przetwórstwa tworzyw, termoformowania i frezowania.

Nasze Produkty

Produkty Firma R&S oprócz stałej współpracy z kooperantami oferuje własne produkty, które trafiają do branży budowlanej na rynek krajowy jak i europejski. Zamieszczamy szczegółowe informacje o każdym produkcie, wraz z opisem i specyfikacją techniczną.

 Zobacz Nasze Produkty 

Park Maszynowy

Dysponujemy wysokiej klasy parkiem maszynowym o zróżnicowanych parametrach zapewniających możliwości szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy.

W skład parku maszynowego wchodzą wtryskarki do tworzyw sztucznych oraz szereg nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych do produkcji:


 wtryskarki do tworzyw sztucznych 1. Wtryskarki o siłach zwarcia od 20 do 600 ton i gramaturze wtrysku do 1500 gram. Wtryskarki wyposażone są
      w liczne peryferia, takie jak podajniki, centralne chłodzenie, suszarki, które przyspieszają i usprawniają proces  
      produkcji.

  2. Termoformierka próżniowa – wymiar roboczy stołu 1000 x 2000.

  3. Ploter frezujący - wymiar roboczy stołu 2000 x 3000.